Лікування зубів під наркозом у клініці White Clinic — це рішення, яке спрацює, коли місцева анестезія не приносить полегшення пацієнту. Це також дозволить ефективно лікувати зуби людям, які бояться стоматологів.
Що таке анестезія?
Загальна анестезія — це контрольована і тимчасова дія, спрямована на придушення рефлексів, свідомості і почуттів у пацієнта. На практиці це дозволяє пацієнту без проблем пройти терапевтичну процедуру і не обтяжує його неприємними спогадами чи переживаннями від усього процесу.
Знеболення входить до компетенції анестезіолога клініки https://whiteclinic.com.ua/clinic-services/sedatsiia-medykamentoznyi-son/. В його завдання входить безпечне введення пацієнта під загальний наркоз, його підтримка під час процедури та розбудження пацієнта після операції.
Лікарі охоче використовують стоматологічну анестезію у випадках обширного консервативного лікування, стоматологічної хірургії чи ендодонтії. Також він буде чудовим при лікуванні зубів у дітей, важкоконтактних людей і страждаючих дентофобією.
Як виглядає анестезія у стоматолога?
Загальна анестезія пов’язана з серйозними операціями в блоці, спеціалістами і великою кількістю допомоги. Анестезія у стоматолога має деякі подібності, але є і деякі відмінності.
Для проведення стоматологічної процедури під наркозом необхідні дві бригади: стоматологічна та анестезіологічна. Весь процес може проходити амбулаторно (зазвичай) або в операційному блоці. В обох випадках ділянка повинна бути обладнана обладнанням для моніторингу життєво важливих показників та інвалідним візком на випадок надзвичайних ситуацій.
Анестезію можна проводити шляхом введення препаратів інгаляційно, внутрішньовенно або комбінувати обидва методи. Після збору анестезіологічного опитування та аналізу лікар проводить первинну кваліфікацію. Беручи до уваги думку пацієнта, він визначає найкращий метод супроводу пацієнта через процедуру.
У разі сильного стресу або хвилювання перед проведенням анестезії анестезіолог може застосувати седативні засоби.
Видалення зубів під наркозом
Видалення зубів – болюча і виснажлива процедура для пацієнта, особливо коли потрібно видалити кілька зубів. Анестезія – ідеальне рішення. За один візит ми можемо впоратися з усім терапевтичним процесом, який за традиційними методами довелося б розтягнути на багато сеансів. Крім того, пацієнт не відчуває болю і не запам’ятовує процедуру, що дозволяє комфортно проходити лікування.
При виборі видалення зубів під загальним наркозом стоматолог спочатку проводить огляд зубів. На наступному етапі анестезіолог проводить анестезію. У разі сумнівів, добре задати питання лікарям, які розвіють будь-яку невідомість.
Важливо прийти на процедуру натщесерце. За 2 години до операції не пийте жодної рідини. За кілька днів до анестезії не рекомендується вживати алкоголь. Після закінчення роботи лікарів пацієнт ще кілька годин залишається під наглядом, а потім його може забрати призначений опікун. Відразу після анестезії не можна керувати транспортним засобом.
Лікування зубів під наркозом у дітей
Діти дуже часто бояться стоматологів і не виявляють бажання співпрацювати. Пам’ятайте, однак, що нехтування лікуванням зубів може мати дуже серйозні наслідки в майбутньому. Варто привчати найменших до здорових звичок з раннього віку.
Анестезія успішно використовується у дітей, і вся процедура виглядає схоже на дорослу. Співбесіда для процедури проходить з опікуном. Варто мати при собі попередню історію хвороби дитини, що полегшить і прискорить процес. Бажано надіти на дитину одноразовий підгузок і супроводжувати її до і після анестезії, що мінімізує вплив стресу.
Побічна дія анестезії
Як і будь-який метод лікування, загальний наркоз також може мати побічні ефекти. Перебуваючи в руках фахівців, ви можете бути впевнені, що вони докладуть максимум зусиль, щоб весь процес лікування пройшов без проблем.
Побічні ефекти можуть бути пов’язані з реакцією організму на препарати або способом введення. Якщо анестезіолог використовує внутрішньовенні препарати, у місці пункції може спостерігатися транзиторний флебіт або короткочасний біль. Після інтубації може виникнути подразнення горла або тимчасові проблеми з мовленням.
Анафілактична реакція може бути дуже серйозним наслідком анестезії, тому важливо ретельно зібрати анестезійний анамнез.